• Сподели на:

Погледнете ја забранетата реклама на Хајди Клум

___

Манекенката Хајди Клум снимила реклама за компанијата Sharper Image. Меѓутоа, овој промотивен материјал е толку провокативен, што е забранет во Лас Вегас.

За што станува збор, проверете и самите.

 


Оставете коментар

___