• Сподели на:

Погледнете го трејлерот за филмот Тед 2

___

Долгоочекуваниот трејлер за филмот Тед 2 конечно се појави. Комичното остварување кој го режирал Сет Мекфарлан е преполн со комични сцени што можат да се видат и на ова видео.

Главните улоги во филмот се Марк Волберг, Лиам Нисон и Арманда Сејфрид, а премиерата е закажана за 26 јуни 2015 година.

Погледнете го трејлерот за филмот Тед 2.


Оставете коментар

___