Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Новиот треилер за Fantastic 4

Познатата четворка се враќа во кино салите оваа година на 7 август.

Станува збор за 4 научници кои ќе бидат телепортирани во други паралелни и опасни светови, каде што добиваат моќи. Тие ќе морат да научат како да ги контролираат тие моќи за да можат да го спасат светот од разни непријателски сили.

Главните улоги ги толкуваат Miles Teller, Michael B. Jordan, Kate Mara, Jamie Bell, и Toby Kebbell.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...