Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

И самиот се шокираше!!

PASADENA, CA - JANUARY 20: Actor/host Joseph Fiennes speaks onstage during the 'SHAKESPEARE UNCOVERED' panel discussion at the PBS Network portion of the Television Critics Association press tour at Langham Hotel on January 20, 2015 in Pasadena, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

Познатиот холивудски глумец Џозеф Фајнс самиот остана во шок кога дозна дека ја доби главната улога за филмот посветен на Мајкал Џексон. Сличноста не е ни приближна.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement