• Сподели на:

Дива на нејзината мајка, згодна и ексцентричена, може ли  да се погоди чива е оваа ќерка?

___

Нејзината мајка е следена од милиони на социјалните мрежи, а таа на само 18 години е целосно опуштена и автентична, исто како и Мадона на нејзината возраст.

Лурдс, ќерка на Мадона како што расте се повеќе и повеќе наликува на неприкосновената кралица на поп музиката.

Гордата мајка ја сподели оваа фотографија на својот профил на Инстаграм со убава белешка.

  • Бидејќи ти ме објавуваш каде и да е- напиша Мадона под селфито на својата ќерка.

Лурдс, заврши во Ла Гвардија, училиштето за применета уметност во Њујорк, на сликата има виолетова коса и пирсинг во носот, па дури и во стилот и облеката потсетува на нејзината мајка.


Оставете коментар

___