Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Женската слабост – убавата чанта

Чантите што денес ги избравме во нашата галерија се дело на врвните брендови во светот на модата и поточно нивните бестселери, во кои се вљубени илјадници жени ширум светот.

Убавата чанта има огромна сила на вашиот аутфит да му даде префинет и софистициран моден печат, штом го направите вистинскиот избор. Затоа погледнете како изгледаат култните чанти на светската модна сцена и ориентирајте се според нив.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement