• Сподели на:

Zara – антилоп и макси фустани

___

Еден од омилените брендови кај повеќето жени, Зара, ја претстави кампањата за пролет/лето 2015. Модните волшебници од Шпанија и овој пат не не разочараа со својата збирка за топлите денови. Секоја жена во плакар би требало да има барем една торба од антилоп, макси фустан кој е заводлива римјанки кои никогаш не излегле од мода, и на крајот да покажете малку кожа не е на одмет. Едвај чекаме овие кул парчиња од Зара да ги видиме во продавниците.


Оставете коментар

___