Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Запознајте ја неодоливата Амал торба

Амал Клуни која неодамна е прогласена како модна икона, сега тој статус го потврдила бидејки само правите модни инспирации добиваат торби со своето име.

Торбата е наречена едноставно The Amal, кое е дело на куќата Ballin и чини 1.200 долари. Оваа работна, практична торба не е новитет, но како госпоѓата Клуни е видена дека ја носи во неколку наврати и во различни прилики, куќата Ballin решила својата наклонетост да ја покаже со промена на името на торбата. Можете да ја најдете во црна, тегет, кафена и сива боја.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...