• Сподели на:

За посекси изглед ова лето носете жежок џинс

___

Летото изобилува со провокативни трендови, бои и дезени, но ништо не може да го замени стариот, добар и удобен тексас.

Облеката од тексас им прилега на сите девојки, а е погоден за сите пригоди и настани. За на работа одберете тексас кошула, а за излегување искинати фармерки. За дневните прошетки идеални се комбинезоните, но и жешките шорцеви.

Не постои парче џинс кое не можете да го износите, само ви требаат идеи…


Оставете коментар

___