Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Врвните брендови со своите најдобри модели чевли

Во денешната статија ќе ви ги представиме најдобрите модели чевли од врвните брендви во модата меѓу кои ќе ги споменеме Шарлот Олимпија, Марни, Прада, Гучи, Луи Витон, Версаче и др.

Дел од чевлите се наменети за тековната есен-зима сезона, а дел од нив се предвесници на трендот што ќе владее пролет-лето 2013 година.

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement