Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Време е за сандали

Оваа сезона, кога се во прашање сандалите, продолжува минатогодишниот тренд на весели бои со понекои интересни детали.

Она што е посебно интересно кај сандалите е фактот што одлично се комбинираат како со дневните така и со вечерните варјанти.

Amber Cascade found at Fibi & Clo from their fashion accessories line ... love the color :)

light blue studded sandal

HotSaleClan.com the great online outlet of new chanel SHOES , free shipping around the world

Glam pool Sandals? - Black, Gold, Cutout, Summer, Flat, Faux Leather

MARNI Crystal-embellished suede flat sandals

Touch of Blush Sandal ... lastylistmom..<3

Gianna Meliani Jeweled Sandals ...giannameliani

Vera Wang Sandal

Set In Stone Wedge...Lilly Pulitzer

Turquoise Sun...sun reflectors :)

 

Giuseppe Zanotti Women's E20120 Sandal

Metallic Leather Sandals with Embellished Bow

Rachel Zoe Gladys Flats

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement