• Сподели на:

Време е за плажа: најдобри комбинации за на плажа

___

Решивте каде ќе одите на одмор ова лето и веќе ги броите деновите до вашето летување? Ако размислувате што да спакувате, погледнете ги нашите предлози во кои ќе пронајдете модерни комбинации за на плажа.

Земете го вашиот омилен костим за капење, едноставна и лесна облека, модни додатоци, очила за сонце и секако торба во која ќе ставете се останато што ви треба и подготвени сте.

Доколку сте голем љубител на модни додатоци, тогаш зечинете го вашиот изглед со неколку тренди парчиња како обетки, ланчиња и шешир.


Оставете коментар

___