• Сподели на:

Време е за очила за сонце

___

Пролетта веќе календарски чука на врата, а можеме да приметиме дека и конечно има сонце. Што занчи тоа? Тоа значи дека е време за очила за сонце, секако. Од фотографиите изберете го правиот модел за вас.

Новите колекции на очила за сонце за 2015 се со бои на младелачки дух. Класични торби, хаљини со цветни принтови и пруги, гламурозни сончеви очила и саати… така во најкратки црти се најавува шарената и гламурозна пролет.

Опуштете се и уживајте во сончевите денови кои се пред нас.

 


Оставете коментар

___