• Сподели на:

Водич за носење на boho стил

___

Слободниот дух, 70-тите години и романтични изгледи. Сите овие начини се опишани во тренди boho стилот. Но како всушност да внесете и мал boho chic во својот секојдневен стил?

Иако можеби не скаате да изгледате како да сте излегле од некој фестивал, правилните одбрани детали на својот изглед може да даде допир на овој тренди впечатлив стил.

Погледнете ја галеријата на неколку предлози како сјајна инспирација за пролетниот изглед.


Оставете коментар

___