Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Ви ги претставуваме главните модели за пролет/лето 2014

Доколку сѐ уште не сте забележале, сезоната пролет/лето 2014 е преполна со различни форми кои можете да ги комбинирате како сакате, благодарение на импресивните бои кои беа презентирани на модните писти. Пристигнува сезоната која ќе ги задоволи сите вкусови. Главните модели се надополнети со спортска елеганција. Видете ги најдобрите 6 модели кои се тренд во оваа сезона.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...