Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Трендовски есенски јакни

Бидејќи летото веќе помина и доаѓаат ладни денови, треба да побарате парчиња гардероба кои ќе ве затоплат. Ви претставуваме 5 модели на јакни и капути кои се во тренд за оваа есен. Јакната за есен не само што е нужна, туку е и парче гардероба кое ќе ве затопли и ќе го дополни вашиот стил. Можете да изберете помеѓу разни модели и стилови на јакни, кои најдобро одговараат на вашата фигура.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...