• Сподели на:

Тренди замена за класичните здолништа

___

Кога станува збор за класична и елегантна комбинација, за состанок, или секојдневни обврски, па понекогаш и вечерно излегување, испробајте да ги комбинирате широките панталони.

Сигурно имате еден пар на панталони кои мислевте дека никогаш нема да ги облечете заради нивната ширина. Меѓутоа, оваа зима тие се вистински хит.

Носете ги со тесна струкирана кошула, кратко сако и високи потпетици или пак едноставно комбинирајте ги со обична бела маица и тесен џемпер.

Во никој случај нема да погрешите доколку токму широките панталони ви станат омилено парче во студените денови.

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-1

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-2

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-3

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-5

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-6

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-7

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-8

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-10

trendi-zamena-za-klasicnite-zdolnista-11


Оставете коментар

___