• Сподели на:

Тренди патики за пролет 2015

___

За оваа пролет во тренд се Vansice кои се инспирирани од 70-тите години. Можете да ги комбинирате со тренди џинс и бели маици, но може исто така и со хаљини.


Оставете коментар

___