Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Тренди комбинации со мини сукњи за лето

Зголемете ја температурата ова лето со мини сукњите кои мора да ги имате. Голите нозе на убавиците знаеме дека секој би ги забележал. А, оваа должина на сукњите е совршена за нивно покажување.

Тренди мини сукњите ќе станат ваш омилен стил на облекување, кога и да посакате да изгледате фантастично.Сигурни сме дека во комбинациите на фотографиите во нашата глаерија можете да ја пронајдете онаа која вам најмногу ви одговара.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...