• Сподели на:

Торби за 2015

___

Почетокот на новата година за многу значи обновување на гардеробата, донесување на нови стилски одлуки. Новите чевли, новите панталони, новите јакни и секако неизоставен и омилен аксесоар на секоја жена, тобата. Ако ве интересира какви торби ќе го красат вашиот стајлинг, погледнете ги фотографиите и дознајте.


Оставете коментар

___