• Сподели на:

Топ 10 трендови за оваа пролет

___

Време е да се подготвиме за проллетта и да видиме што ќе се носи за оваа сезона. Како што се предвидува времето, така и модните стилисти предвидоа што ќе се носи оваа пролет.

 

Погледнете ги 10те стилови кои ќе бидат неизбежни оваа сезона.

 

 


Оставете коментар

___