• Сподели на:

Стил на денот – Шпиц балетнаки

___

Тие се удобни и неодолив дел од гардеробата на секоја жена. Оваа сезона, ги сакаме шпиц балетанките. Овие удобни, рамни чевли се се составен дел на пролетните и летните стајлинзи. Ако сте уморни од класичните балетанки со заоблени прсти, оваа сезона можете да ги одберете оние со шпицест врв.


Оставете коментар

___