Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Стил на денот: Кожни панталони

Постојат многу трендови кои можат да ни станат досадни во некој момент, но постојат и модни трендови на кои секогаш со задоволство ќе се навраќаме, а такви се на пример и кожните панталони. Кожните панталони се главно парче гардероба оваа есен ако сакете да постигнете рок стил оваа есен. Да бидеме искрени, тие најдобро изгледаат доколку се тесни. Изгледаат елегантно и лесно се комбинираат.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement