• Сподели на:

Спремни дочекајте ја есента

___

На блоговите посветени на модата секојдневно се појавуваат нови и интересни предлози за вашиот есенски стајлинг, а ние го избираме најдоброто и ви го нудиме како инспирација за есенските денови кои се на прагот.

Ги избегнуваме мрачните зимски бои бидејќи ќе имаме доволно време и за тоа, а денешниве комбинации се претежно во тренди есенските бои кои ќе направат да се чувствувате опуштено и фенси.


Оставете коментар

___