• Сподели на:

Скап вкус на холивудските дами: Фустани од 100.000 долари!

___

Холивудските дами не штедат кога станува збор за фустани на црвениот тепих. Потребно е правмо мало богадство за да изгледаат како милион долари.

Холивудските ѕвезди со ред носеа вечерни тоалети на најпознатите светски дизајнери.

Џенифер Лоренс во Dior изгледаше сензационално. Но кога знаете дека фустанот чини 80.000 долари, очекувате таа да има уште некоја функција.

Џесика Бил заблеска во Chanel вреден 100.000 долари.

 dzesika-beil-1393851026-28836

СандраБулок со години наназад изгледа заноско, а за да го оправда епитетот на дама со добар стил, на црвениот тепих облече фустан на Александар Меквин кој чини 40.000 долари.

sandra-bulok-1395398499-30662


Оставете коментар

___