Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Сите ние сме ги имале овие проблеми со гардеробата (Видео)

Модата често не мисли на обичните жени, па сите ние се среќаваме со некои проблеми кои само дамите можат да ги разберат.

Секоја жена има проблем со гардеробата. Модата и се што оди со неа е прекрасна работа, но често на жените им создава главоболки. Можеби белите панталони  се прекрасни, но ретко која жена може да ги носи онака како што треба, особено во одредени денови во месецот.

Градникот без прерамки изгледа прекрасно, на манекенките перфектно им стои, но зошто нас постојано ни паѓа?

Ви претставуваме 17 проблеми со гардеробата, кои само жените ги разбираат!

httpv://www.youtube.com/watch?v=5UzRfrN_bYQ#t=25

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...