• Сподели на:

Што ќе се носи ова лето !

___

Новата колекција на H M за ова лето !

Во тренд ќе бидат лепршави туники во разни дизајни, здолништа со карнери, фустани на врзување, гломазни ѓердани.

Хит на плажа ќе бидат бикини со трака преку едното рамо, шорцеви со карнери, како и бикини со метални додатоци како прстени.


Оставете коментар

___