Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Шорцевите се ин и оваа сезона

Шорцеви во сите варјанити и бои ќе бидат тренд и оваа сезона. Секси, ефектно но и елегантно.  Во комбинација со сакоа, кошули или свилени маички ќе изгледате беспрекорно.

fun!

sailor shorts outfit

I love it

super cute!

Rojo!

Summer Blue and Yellow

love it all

Outfit

me encanta la combinacion con violeta

Corset top with ballet flats and satin shorts, created by shauna-rogers on Polyvore

Kate Spade bag that beautifully blends with this floral print blouse

dreams, created by fluffof5 on Polyvore

so cute! Love the shoes

Camel Romper & Animal Print

..

Outfit

Outfit

Outfit

summer day

Don't fight the feelin!, created by errica-d.polyvore.com

Outfit

Outfit

Outfit

I will definitely be wearing something like this SOON! SUMMMMMMMER!

Love Khaki & Teal

.

.

Pale Pink

cute!

 

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement