Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Шорцеви за сите прилики

Секси, ефектни и елегантни, шорцевите во сите бои ќе бидат моден хит оваа сезона.   Ви подготвивме неколку навистина интересни комбинации кој можат да ве инспирираат.   Па, погледнете ги. Mia   Taupe and White..........so clean and fresh........love it:) i love this outfit! . Summer style wild thanggg Toned and Tanned cutee Pink Sperry Summer Adorable pink and white "Summer Play" by angeliquemimms on Polyvore "red n denim". Love it Summer!! well isn't this cute Sail away <3 Gotta love that baseball attire:) Blueeee * .

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement