Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Сара Џесика Паркер отвори продавница и ги дочека гостите

Сара Џесика Паркер ја отвори својата прва “pop up” продавница во склоп на американскиот трговски ланец “Nordstrom”. Таа, како права домаќинка, ги дочека гостите на врата и насмеана позираше за новинарите.

Погледнете како Сара беше облечена за оваа пригода.

53351_sara-profimedia0185925895_630x0

53357_sara-profimedia0185925939_630x0

53356_sara-profimedia0185926077_630x0

53358_sara-profimedia0185925967_630x0

 

Погледнете ја колекцијата на чевли на Сара:

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...