Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Сакоата во тренд и оваа пролет

Сакоата: ефектни, шик, едноставни, практични. Класични, а модерни!

И оваа пролет сакоата се во тренд. Секси и “строги” во исто време, исто како и во претходната сезона така и оваа тие се моден императив! Одлучете се за оние со средна должина, или малку подолги, но внимавајте на тоа добро да ви прилегаат, и да не бидат прешироки во рамениците.

Сакоата се носат во сите бои и добро прилегаат со фармерки, хеланки, шорцеви…

trendi blejzeri

trendi blejzeri

trendi blejzeri

trendi blejzeri

trendi blejzeri

trendi blejzeri

blejzeri

blejzeri

blejzeri

blejzeri

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement