• Сподели на:

Saint Laurent колекција за есен/зима 2015

___

Hedie Slimane повторно инспирацијата ја пронашол во бунтовничката ера на 90-тите.

Какви нови парчиња модната куќа Saint Laurent претставила во рамките за есен/зима 2015 проверете во галеријата.


Оставете коментар

___