Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Романтични парчиња од H&M

На магичната колекција Boho Spirit тешко дека ќе одолееме ова лето.

Бохо манијата продолжува, брендовите не престануваат во објавување визуали кои не оставаат без здив. Какви модни новитети овој пат претставуваат популарните H&M, откријте во галеријата.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...