Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Пролетни и летни модни предлози

Со доаѓањето на сончевите и топли денови важно е да ја обновите својата гардероба. При тоа, не заборавајте да го купите својот омилен фустан за пролет/лето. Погледнете што нудат познатите модни брендови за оваа сезона. Доминираат цветните принтови, шарени и ведри бои, а можете да изберете помеѓу кратки и долги фустани кои станаа многу популарни.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement