• Сподели на:

Прекрасни чанти од Мајкл Корс

___

Мајкл Корс ни ја претставува новата колекција на чанти за пролет/лето 2014.

Оваа колекција е совршен прилог за сите жени со стил. Материјалите се раскошни, од кожа, питон материјали, па се до памук. Овие чанти од познатиот американски дизајнер се исклучиво за дневни прилики, а нивните природни бои со златни детали ќе ја освежат секоја комбинација.


Оставете коментар

___