• Сподели на:

Pre collection на модната куќа Gucci

___

Иако е зима, модите куќи на големо се припремаат за сезоната пролет/лето 2015. Ниту модната куќа Гучи не е изоставена.

Пре колекцијата на модната куќа Гучи за пролет/лето 2015 е претежно посветено на елеганцијата и префинетоста. Доминираат бела и кафена боја, едноставни кроеви со интересни детали. Погледнете ја галеријата..

 


Оставете коментар

___