• Сподели на:

Празничен стајлинг – ремчиња

___

Не е прерано да почнете да размислувате за тоа каде ќе си поминете за празниците. Нема сомневање дека освен добриот провод, секој од нас сака да изгледа што е можно подобро, а за да почнете да ја планирате својата совршена комбинација ви даваме неколку предлози од познатите модни куќи, кои гласале за сандали, едноставни и секси со помалку или повеќе ремчиња

.

 


Оставете коментар

___