• Сподели на:

Потсетување: Најжешките бикини моменти на Ким Кардашијан (фото)

___

Последниве неколку години се чини дека Ким Крадашијан има далеку повеќе обврски отколку во периодот додека сè уште се дружеше со Парис Хилтон.

potsetuvanje-najzeshkite-bikini-momenti-na-kim-kardashijan-01.jpg.

Прво беше луксузната свадба со Канје Вест во 2014-та година, потоа раѓањето на нејзиното прво дете, ќеркичката Норт Вест, а по неа и синот Сент Вест во 2015-та година.

И покрај сите возбудливи моменти, Ким Кардашијан секогаш наоѓа време и простор кога да се разголи во жешко бикини и да ни ги покаже облините.

Ова не некои од нејзините најжешки моменти во бикини:


Оставете коментар

___