Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Погледнете ги пролетните колекции и IN бои

Поминувајќи од продавница до продавница дали ќе бидете инзпирирани од новите трендови, ќе ви се причини дека една боја трча по вас: зелена

Зелената боја, оваа најјаката од спектарот, па сите нијанси по неа, дефинитивно ќе ви ја оживеат пролетта.

Фармерки, јакни, сакоа, панталони, здолништа, блузи – се што ви е потребно за фенси излегување во оваа боја.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...