Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Плисирани здолништа

Најромантичен тренд оваа сезона. Плисирано здолниште – пат до женственоста и необичнот стајлинг!

Романтично, а бескрајно шик, подеднакво кежуал и заводливо, прав рај за комбинирање, во сите бои од спектарот на виножитото… плисето повторно живее на модните писти, но и во орманите на добро стилизираните дами!

Практични, едноставни за употреба, во јаки и весели бои, несекојдневни, женствени и пред се удобни, со висок или низок струк, се совршен избор за секоја припадничка на понежниот пол.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement