• Сподели на:

Патики со платформа

___

Летото носи експлозија од детали – посебно ги сакаме патиките до дебел ѓон. Нив не ги прави идеални само во комбинација со шорцеви, туку подеднакво убаво стојат и со фустани. Еве кои модели ќе ги видиме и во нашите продавници.


Оставете коментар

___