• Сподели на:

Ова треба да се види во живо

___

Посетителите на модната ревија во Котор велат дека моделите на италијански моден дизајнер Антонио Грималди се незаборавни и затоа не е чудно што често може да се видат на познати светски убавици.


Оставете коментар

___