• Сподели на:

Ова се најмодерните чанти за оваа сезона

___

Какви чанти ни предлагаат дизајнерските куќи за оваа пролет и лето?

Пастелниот тренд ги освои и луксузните дизајнерски чанти. по се изгледа, и оваа сезона не може да помине без примероците во бледи нијанси на розова и сина, но се носат и оние со малку поинтензивни бои, како црно-бели чанти.

Ги избравме за вас најтренди моделите од колекциите на дизајнерските куќи.

Ако ништо друго, може да ви послужат како инспирација.


Оставете коментар

___