Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Ова е изборот на денешните комбинации

Целта на денешнава статија е да ви понудиме интересни модни решенија, кои се прилагодени според новите трендови и кои ќе ви покажат како правилно да ги комбинирате летните парчиња гардероба, или пак ќе ви бидат полезни при изборот кога ќе решите да си купите нешто ново.

Како што ќе забележите во галеријата што следува нема строги правила во однос на бои и конкретен стил што се издвојува, па затоа изборот се сведува на вашиот личен вкус, се разбира доколку она што ви се допаѓа истовремено и ви прилега.

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

Outfit

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement