• Сподели на:

Новата колекција на Викторија Сикрет:VERY SEXY COLLECTION

___

Very Sexy Collection е новата колекција на облека од ангелите на Victorias Secret. Главните улоги ги имаат ангелите Бехати Принсло, Лили Олдриџ, Тејлор Хил.

Истите модели се појавуваат и во видеото на VS во кое популарниот бренд за долна облека го претставува новиот модел на градник со име Very Sexy Push-Up како и низа други секси парчиња долна облека кои сигурно ќе ви ги зачинат празниците кои доаѓаат.


Оставете коментар

___