• Сподели на:

Носете црно од глава до пети

___

Единствениот стил кој никогаш не излегува од мода е да се облечете во црно од глава до пети. Црната боја е гламурозна, мистериозна и елегантна. Освен ова, црната боја ве прави да изгледате послаби и ги крие вашите недостатоци. Таа ви дозволува да комбинирате различни материјали и принтови. Епа девојки секогаш кога нема да знаете што да носите, облечете се во црно од глава до пети и никогаш нема да погрешите.


Оставете коментар

___