• Сподели на:

Необичен аксесорис: Ташна во облик на фотоапарат

___

Шарманта, впечатлива и пред се посебна, оваа мала торбичка која го носи името ‘’Cara’’ сигурно ќе ве освои со својот изглед.

Изработена е од вештачка кожа, доаѓа во комбинација од црна и златна боја и е совршена за сите тренсетерки кои оваа пролет сакаат со својот впечатлива комбинација да привлечат внимание.

foto2


Оставете коментар

___