• Сподели на:

Некои трендови вредат да се повторат

___

Некои трендови едноставно се толку совршени, што слободно може да се повторат. Наш предлог е минатогодишната колекција на очила за сонце од Долче и Габана. Овие очила совршено ќе се вклопат доколку сакате по малку винтаж или бохо стил. Нивната вредност е толку голема што сите метални делови се уникатни рачно направени. Погледнете во галеријата.


Оставете коментар

___