Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Најубави шалови кои ќе ја збогатат секоја комбинација

Ако сакате оваа сезона да носите практични и стилски детал кој ќе ја освежи секоја ваша комбинација нема подобар предлог од шалови.

За разлика од минатите сезони каде марамата служеше само како украс, сега дизајнерите создадоа нешто сосема практично.

Големите шалови може да послужат како огртач или пончо и да ја надоградат секоја едноставна комбинација.

Погледнете ја нашата галерија и пронајдете го вашиот омилен дизајн:

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...