• Сподели на:

Најтренди сандали за 2015 по избор на Vogue

___

Најпознатиот моден магазин на светот ги одбра 5-те најтренди сандали за пролет/лето 2015.

А со оглед дека за секси изглед освен совршените сандали на вашите нозе мораат да бидат беспрекорно негувани и средени, Vogue предложил и кои лакови можете да ги носите со секој модел, за да постигнете апсолутен секси ефект.


Оставете коментар

___